Masz pytania? Zadzwoń.

+48 604 262 154
info@kontrolatemperatury.pl

Poznajmy się bliżej.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie realizacji tymczasowych systemów obsługi cieczy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku związanym z projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją specjalistycznych zespołów pompowych najwyższej jakości. Realizujemy szeroki zakres usług związanych z procesami transferu, magazynowania, filtracji oraz kontroli temperatury cieczy, takich jak woda, olej, paliwa, ścieki, osady i inne substancje chemiczne.

Oferujemy mobilne systemy do kontroli temperatury, w tym kotłownie wodne, wytwornice pary, agregaty chłodnicze, chłodnie wentylatorowe, wymienniki ciepła, rurociągi oraz pompy procesowe z systemem nadzoru umożliwiającym pracę w trybie automatycznym.

Wykonujemy hydrostatyczne próby wysokociśnieniowe oraz próby szczelności zbiorników, kotłów i rurociągów, przeprowadzane w oparciu o specjalistyczne zestawy pomp, systemy sterowania oraz rejestracji parametrów próby wraz z wizualizacją wyników.

Nasza flota nowoczesnych urządzeń pozwala na realizację najbardziej złożonych i wymagających projektów, bez ograniczeń w zakresie wydajności czy wymaganego ciśnienia. Zajmujemy się czyszczeniem chemicznym, typu hydro i retro jetting, związanym z myciem wysokociśnieniowym, znajdującym szerokie zastosowanie przy konserwacji i eksploatacji instalacji przemysłowych i sanitarnych, czyszczeniu rurociągów, wymienników ciepła, ładowni czy kotłów przemysłowych. Oferujemy rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłu, zaczynając od branży energetycznej, wydobywczej, komunalnej, poprzez rozwiązania dla budownictwa, rolnictwa i przemysłu chemicznego.

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów w pełni zaangażowanych w swoją pracę. Nasi inżynierowie, specjaliści, mechanicy i operatorzy posiadają wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, pozwalające na realizację zleceń niezależnie od lokalizacji projektu, wymaganych terminów oraz narzuconych wymogów.

Naszym klientom zapewniamy doradztwo techniczne oraz pełną obsługę 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. To właśnie sprawia, że jesteśmy niezawodnym i godnym zaufania partnerem.

Zapraszamy do kontaktu.

Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika – marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych – pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą – ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” – ZOBACZ